Project

Devpan Pano

2012 yılında komple çözüm modelini kendimize ilke edinerek ürün ve hizmet çeşitliliğimizi sürekli olarak büyütme hedefi ve 7 kişilik bir kadro ile ticari hayatımıza başladık. Hedeflerimiz doğrultusunda büyüme ve ilerleme ivmemizi hızlandırarak, gerek müşterilerimiz gerekse tedarikçilerimiz ile uzun soluklu ilişkiler tesis etmeye önem verdik.Sürekli değişim gösteren sektör eğitimleri ve toplumun sosyo-ekonomik yapısını büyük bir titizlikle takip ederek yapılanmamızı bu paralellikte sürdürdük. Son kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde organize olduk.

Firmamız 2014 yılında büyüyen iş hacmimizi karşılamak adına önce Çekmeköy’de büyük bir fabrikaya daha sonra 2018 yılında 5 katlı 3000 m²  alana sahip kendi fabrikamıza taşınarak hedeflerimiz doğrultusunda ilerledik. Sürekli gelişen müşteri portföyümüz ve genişleyen kadromuz ile taleplere daha rahat cevap verebilmek adına 2020 senesinde şu anda bulunduğumuz 5000 m²  kapalı alana sahip Dudullu OSB’de yeni fabrikamıza taşındık.

Devpan Pano olarak çağdaşlığı ve yaşadığı toprakların ticari mantığını bir arada barındırabilen, müşterisi ile eş zamanlı bilgi ve tecrübe paylaşımına önem veren yapısıyla endüstriyel tesisler, müteahhitler, bölgesel satıcı firmalar başta olmak üzere tüm müşteri grupları tarafından tercih edilerek, yüksek satış potansiyelinin sağlamış olduğu tedarik gücü ile her zaman en iyi şartları elde ederek müşterilerimize sunmaktayız.

Devpan Pano toplamda 3800 projeye imza atmış, 40’dan fazla ülkeye ihracat yapan 60 kişilik uzman kadrosu ile sürekli gelişme hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerleyen gücünü ve kalitesini kanıtlamış bir firmadır. Sizlerle yolumuzun bir yerde kesişeceğine olan inancımız ile gelişme ve genişleme hedeflerimiz doğrultusunda adım adım ilerlemeye devam etmekteyiz.

Kalite belgelendirmesi ve müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) uygulamalarıyla kurumsallaşmak. Dış pazarlara açılarak ihracatçı konumuna gelmek. Doğru zamanlamayla özgün makina imalatına girmek. Vizyonumuzu geliştirecek finansal ve fiziksel altyapıyı oluşturmak. Müşterilerimizde rekabetçi fark ve memnuniyet sağlayacak endüstriyel ekipman, teknik ve teknolojik ürün tedariğinde yüksek ahlaki standartlarda öncü görev üstlenmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü, en kaliteli işçilikle ve malzemeyle sağlayarak, projeyi eksiksiz, tam ve zamanında teslim etmek. Ekip çalışmasını organizasyon kültürü olarak benimseyerek, müşterilerimize aynı takımda ortak başarıyı hedeflediğimizi hissettirmektir.

Sorularınız için whatsapp hattımız