Project

Siemens

Siemens’in teknik uzmanlığı, kapsamlı portföyü ve uzun yıllara dayanan deneyimi, dünya genelinde sürdürülebilir bir geleceğe ulaşma çabasında öncü bir rol üstlenmesine yardımcı olmaktadır. BT, endüstri, finans ve enerji gibi alanlarda en son teknolojik gelişmeleri kapsayan çözümleri sunan Siemens’in başarılı olduğu alanlar hakkında detaylı bilgi, haber, görüş ve referanslara buradan ulaşabilirsiniz.

Yaşam için yenilikçi zeka

Siemens, yaşam için gerekli unsurların hayata geçmesine katkı sunar. Bunu, hayatı yaşanabilir kılan yenilikler yardımıyla gerçekleştirir; hem müşteriler, hem toplum hem de her bir birey için. Bizim için “yaşam için yenilikçi zeka” bu anlama gelir.

Akıllı Altyapı

Bina teknolojileri ve entegre ulaşım sistemlerinden, enerjinin verimli şekilde dağıtımı ve akıllı şebekelere kadar uzanan sayısız altyapının dijitalizasyonu sayesinde şehirlerimiz gelecekte daha yaşanabilir olacak.

Sürdürülebilir Enerji

Küresel enerji talebinin hızla artmasıyla birlikte sürdürülebilir enerjinin bizi beklediği geleceğe ulaşmak için mutlaka inovasyon ve yenilikçi zeka gerekiyor.

Üretimin Geleceği

Siemens, gerçekleştirdiği teknolojik yenilikler sayesinde endüstriyel işletmelerin daha randımanlı, daha verimli ve daha esnek hale gelmelerine yardımcı oluyor. 

Dijitalizasyon

Siemens daha fazla verimlilik, sürdürülebilirlik ve güvenlik adına yarının ekonomisine, endüstrisine ve kent altyapısına bugünden dijital çözümler sunuyor.

Siemens, 170 yıldan uzun bir süredir uluslararası alanda faaliyet ve varlık gösteren şirket dendiğinde akla ilk gelen isimlerden biridir. Siemens, kendisini enerji üretimi, iletimi ve dağıtımından başlayarak akıllı şebeke çözümleri ve elektrik enerjisinin verimli olarak kullanılmasına kadar uzanan elektrifikasyon değer zinciri boyunca konumlandırmış küresel bir güç merkezi gibi konumlandırır. Bunun yanında tıbbi görüntüleme ve laboratuvar teşhis alanlarında da faaliyet göstermektedir. Bugün Siemens'in dünyanın her bölgesinde, 200'den fazla ülkede yaklaşık 379,000 çalışanı bulunuyor. Dünya çapında üretim tesislerimizle, dünyanın hemen her ülkesinde/bölgesinde bulunan ofis binaları, depolar, araştırma ve geliştirme tesisleri ve satış ofislerimizle faaliyet gösteriyoruz.

Sorularınız için whatsapp hattımız